Wdrożenie efektywnej metody odpylania przez markę Nestro

Systemy odpylania usprawniające wiele czynności produkcyjnych produkowane są przez przedsiębiorstwo Nestro. Klienci mogą także liczyć na ich wdrażanie. Zakłady przemysłowe bardzo często zmagają się z problemem zapylenia jakie powstaje w czasie obrabiania materiałów, lecz też podczas przesypywania wyrobów sypkich między przenośnikami. Pyły mogą powodować: problemy zdrowotne, choroby powiązane z wykonywaniem określonego zawodu oraz zanieczyszczenia środowiska.

W związku z tym w instalacje odpylania od wskazanej marki opłaca się zainwestować. Są one nowoczesne, wytrzymałe oraz ergonomiczne. W znaczący sposób minimalizują stężenie pyłów na stanowiskach pracowniczych poprzez ich usunięcie i odpylenie powietrza w filtrze. Wykorzystuje się to w wielu gałęziach przemysłowych, w branży: spawalniczej, metalowej, drzewnej, energetycznej, ceramicznej, spożywczej oraz farmaceutycznej. Filtr każdorazowo dopasowany jest do typu zanieczyszczeń występujących w określonym zakładzie pracy oraz pod względem tego, jaka ilość powietrza ma być oczyszczona.

Bogaty wachlarz instalacji odpylania przemysłowego pozwala każdemu dostosować urządzenie do jego branży. Kompleksowa usługa obejmuje: przygotowanie projektu na bazie indywidualnych parametrów, dopasowanie maszyn pod kątem znaczących dla działalności przedsiębiorcy kwestii, rady techniczne, profesjonalny montaż a także serwis i monitoring instalacji, o ile będzie taka potrzeba.

Celem każdej instalacji odpylania jest ochrona kondycji zdrowotnej pracowników, utrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz polepszenie stanu środowiska naturalnego. W mniejszych zakładach mogą zostać użyte: filtry workowe typu NASF, filtry stanowiskowe typu NFB a także filtry podciśnieniowe typu NE 160, 250 i 300. Ich kompaktowa konstrukcja oraz mobilność pozwolą na zastosowanie w wielu zakładach pracy. Z kolei dla średnich i dużych zakładów Nestro oferuje filtr podciśnieniowy typu ZWF 9/4, przystosowany do oddzielania pyłu lub wiór pochodzenia drzewnego od 5 do 100 000 m3/h.

See Also

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

© Remonty Remmalo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll To Top