Wczasy w Mechelinkach jako opcja udanego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim

Wakacje w Mechelinkach to propozycja doskonałego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeśli rezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni i Redy. Niewielki kurort blisko wielkich miast to najlepszy kompromis dla dużej liczby turystów.

W urokliwej miejscowości można na plaży oglądać wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Warto również odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miejscowości można wyszukać wiele lokali gastronomicznych. Apartament Mechelinki znajduje się przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z pięknym molo to zaledwie 4 minuty. W miejscowości takiej można odwiedzić Torpedownię, czyli zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto także zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w trakcie sezonu, ale przez cały rok. Można w takim razie tutaj spędzić Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie lub po prostu napawać się świeżym powietrzem w ciągu całego roku. Ekskluzywny apartament nadaje się zarówno na krótkie, jak i dłuższe pobyty, bo jest kompleksowo urządzony. Na stronie www umieszczony jest szczegółowy opis udostępnionych atrakcji w Trójmieście i opcje spędzenia czasu wolnego.

Więcej informacji udzielają właściciele mieszkania. Dane do kontaktu to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest mieszkaniem rekomendowanym przez gości. Miejsce to polecane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. To  dobra alternatywa dla osób, które nie lubią spędzić urlopu w większych kurortach. Warto się tym sugerować, gdy ma się dokładnie takie oczekiwania.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

© Remonty Remmalo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll To Top