Nowocześnie zaprojektowana nagrzewnica indukcyjna IHM jako przykładowy z czołowych wyrobów przedsiębiorstwa Energoel

Nowoczesne piece nadające się do użycia w przemyśle a także w laboratoriach wytwarza Energoel. Można je też zastosować w odlewniach, pracowniach złotniczych lub w zakładach przerabiania odpadów ponownego przetworzenia. Zaprezentowane piece najnowszej generacji skonstruowane są z elementów o wysokiej jakości. Z tego powodu zaliczają się do niezawodnych. Intensywne wymieszanie metalu zapewnia jednolitość stopów, co jest znaczące przy przetwarzaniu złomów metali. Każdy z piecy jest opisany oraz podane są jego parametry techniczne. Pod adresem  https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ można też sprawdzić podzespoły z jakich piece są wykonane i wyposażenie.

Nowocześnie zaprojektowane piece indukcyjne, produkowane na podstawie sprawdzonych technik gwarantują niskie straty mocy, co zmniejszenia koszty eksploatacyjne, powiązane z mniejszym zużyciem energii elektrycznej. Firma wdrożyła jest autorski system IPM , a więc EnergoEl. Pozwala on na maksymalne, zautomatyzowane dopasowanie mocy pieca PDP do zmiennych parametrów wsadu.

Każdy piec wykonany jest w procesie użyciem hartowania indukcyjnego, a więc procesu jaki służy utwardzaniu powierzchni podzespołów ze stali i pozostałych stopów, jaki wykorzystuje zjawiska grzania prądem elektrycznym. To zapewnia solidność powierzchni pieca, jego uodpornienie na eksploatację przy jednoczesnym zachowaniu plastyczności rdzenia. W dodatku, doświadczeni inżynierowie wykonują modernizacje działających linii oraz stanowisk do grzania starszej daty. Zmieniają je na piece w odwołaniu do nowszych projektów.

See Also

Specjaliści zajmują się naprawą części mechanicznych oraz wykonują modernizacje systemów automatyki sterującej procesami produkcji. Klienci są zadowoleni z usług naprawczych z użyciem hartowania indukcyjnego. To pozwala dostosować piec indukcyjny do spodziewanych procesów. Dostępne piece można faktycznie dostosować do czynności w wybranym zakładzie, co potwierdzają opublikowane dotychczas rekomendacje właścicieli laboratorium.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

© Remonty Remmalo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll To Top