Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Nowoczesne podejście do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w wyborze mebli oraz kompletnego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, by zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są duże, zabiega się o zachowanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Dzięki temu, że realizacja projektu jest kompleksowa i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawniej. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeżeli zaś klient chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży oraz reguł designu powoduje, że cały zespół wykonuje swoje obowiązki solidnie.

See Also

Studio współpracuje z marką KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełni wymagania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko zrobione jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonane mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz i zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są usatysfakcjonowani z usług.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

© Remonty Remmalo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll To Top