Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskanie idealnych efektów. Wszystkie tynk akrylowy można bez problem nałożyć. Tynk jaki powstał na podstawie innowacyjnych technologii będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku idealnie sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Wskazany wyrób to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez producenta i można się z nią zaznajomić na stronie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą być zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że z pomocą konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą zapoznać się z opisem na stronie internetowej. Do ich dyspozycji zostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W wypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Warto wybrać taki konkretny preparat, aby mieć pewność jak najlepszej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może być nałożony w każdych warunkach środowiskowych.

See Also

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

© Remonty Remmalo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll To Top